Jaunumi

 • Akualitātes neadresētās reklāmas pasaulē!
 • Reklāmas materiālu izmēri
  04/03/2024
  Kādi neadresētās reklāmas materiālu izmēri piemērotākie ievietošanai pastkastītē?

  Neadresētā reklāma ir viens no galvenajiem tradicionālās reklāmas veidiem, kā uzņēmumam viegli un efektīvi piesaistīt potenciālo klientu uzmanību un veicināt sava produkta vai pakalpojuma pārdošanu. Tomēr, lai šāda veida reklāma būtu efektīva, ērti pārskatāma un saņēmējam ērta, ir svarīgi izvēlēties piemērotu lapas izmēru, kādā veidot reklāmas materiālu. 

  Neadresētās reklāmas izplatīšanas profesionāļi ir apkopojuši statistiku par reklāmas materiālu izplatīšanas tendencēm visās trīs Baltijas valstīs. Ko labāk izvēlēties?

  Lasīt vairāk
 • Neadresētā reklāma
  10/01/2024
  Kas ir neadresētā reklāma un kāpēc tā nonāk Tavā pastkastītē?

  Digitālās reklāmas, dažādi piedāvājumi internetā ir kļuvuši par ikdienišķu parādību mūsu dzīvē, tomēr, iespējams, Tu esi pamanījis, ka Tavā pastkastē regulāri nonāk arī neadresētas reklāmas sūtījumi – krāsaini bukleti un piedāvājumu brošūras. Lasi rakstu, lai uzzinātu, kāpēc šī tradicionālā reklāmas forma vēl arvien ir tik izplatīta, ko mēs darītu bez tās un kādus ieguvumus tā sniedz.

  Lasīt vairāk
 • Reklāmas avīze "Vēlme"
  06/12/2023
  Vai sludinājuma ievietošana reklāmas avīzē ir izdevīga investīcija?

  Mūsdienu reklāmas pasaulē pārsvarā valda digitālie mediji, taču tradicionālās metodes ir tik pat vērtīgas. Uzņēmumi, kas saprot reklāmas vērtību, zina un novērtē reklāmas avīzes efektivitāti, taču ir daži, kas par to šaubās.

  Pievērsīsimies trim galvenajiem iemesliem, kāpēc sludinājuma ievietošana reklāmas avīzē "Vēlme" ir izdevīga investīcija, tāpat arī pastāstīsim, kā reklāmas efektivitāti vērtē mūsu klienti.

  Lasīt vairāk

Aizpildi pieteikumu un uzzini, kādas būs Tava uzņēmuma neadresētās reklāmas kampaņas izstrādes un izplatīšanas izmaksas!

Pieteikums neadresētās reklāmas izplatīšanai

hCaptcha

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!